Державні посилання

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

про оприлюднення   проекту  регуляторних  актів-

рішень сесії  Павлівської  сільської  ради  сьомого скликання:

" Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік",  " Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік" ,

Відповідно до положень Закону України " Про засади державної регуляторної

політики у сфері господарської діяльності"  та Методики проведення аналізу

впливу регуляторного акту ,  затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, сільська рада   повідомляє про оприлюднення проекту регуляторних актів – рішень сесії  Павлівської   сільської  ради  сьомого скликання:

" Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік",

" Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік" , " Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік"

З проектами рішень та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному сайті  Павлівської  сільської ради   за адресою: http://pavlivsk.svetlovodsk-rada.org.ua  в розділі " Регуляторна політика" .

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються у друкованому та електронному   вигляді протягом місяця  до  27 квітня  2019 року на   поштову адресу: 27519 Кіровоградська область, Світловодський  район, село Павлівка вул.Дружби, 23  , або електронну адресу сільської  ради:                                        E-mail:pavlvka@i.ua                                                                                                                 тел.(05236)5-13-46; 5-12-26